icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
AGARTA

Agarta Doğal El Yapımı Güzellik Sabunu Çam 150G- 900

Ürün Kodu: 1394545
%40 indirim
4,31 $ 2,59 $
Sepette %40 1,55 $
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

garta Doğal El Yapımı Çam Sabunu İle Cildinizi Ferahlatın! Sağlıklı görünen bir cildin yanı sıra sedef gibi ciddi cilt hastalıklarına iyi gelen çam sabunu, doğal özellikleri ile cilt bakımında kimyasal içeren temizlik ürünlerini raflarınızdan kaldırabilir. Cilt sorunlarında kimyasal içeren temizleyiciler cilde daha fazla zarar verebildiği için doğal içerikli Agarta çam sabunu katı yapısı ile uzun süreli, sağlıklı bir cilt temizlik deneyimi sunar. Agarta Doğal El Yapımı Çam Sabunu Faydaları Sadece cilt değil saçlara da oldukça iyi gelen çam sabunu, doğal çam özlerinden üretildiği için çeşitli faydaları ile kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Çam sabunun faydaları şu şekilde sıralanabilir: Ciltte oluşan sivilce veya siyah nokta oluşumunu azaltır. T bölgesinde oluşan fazla yağı arındırır. Gözenekleri temizler. Cildin yağ dengesini bozmaz. Derinlemesine nem sağlayarak temizliğin yerini sağlıklı, yumuşak cilde bırakır. Saçlarda oluşan kepeklenmelerle savaşır. Özleri sayesinde saçların dökülmesini ciddi oranda azaltır. Saç diplerinin ihtiyacı olan yeterli nemi saç diplerine hapseder. Doğal El Yapımı Çam Sabunu Nasıl Kullanılır? El, yüz, vücut ve saç kullanımına uygun olan çam sabunu aşağıdaki maddeleri sırası ile takip ederek doğru bir şekilde kullanabilirsiniz. Ilık su ile ilk önce ürünü kullanılacak bölgeyi nemlendirin. Sabunu ılık su ile ıslatarak köpürtün. Dairesel masajlar halinde uygulandıktan sonra ılık su ile durulayın. Çam sabunu uzun süreli kullanımlar için kuru yerlerde muhafaza edilmelidir.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.
Benzer Ürün
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı