icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
AGARTA

Agarta Aha/Bha Serum 30 Ml-Standart AGT-008

Ürün Kodu: 1395187
%40 indirim
24,90 $ 14,94 $
Sepette %25 11,20 $
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

Canlandırıcı Yüz Peeling Bakım Serumu Nedir? Canlandırıcı Yüz Peeling Bakım Serumu 30 Ml (Aha 8 % + Bha 2%+ Niacinamide) AHA/BHA serumları, cilt bakım ürünleri arasında yer alan, cildin üst tabakasındaki ölü hücreleri ve kirleri temizleyerek, daha sağlıklı ve genç görünen bir cilt yaratmaya yardımcı olan bakım ürünleridir. AHA (alfa hidroksi asit) ve BHA (beta hidroksi asit) gibi asitler içeren bu serumlar, cildin üst tabakasındaki ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olarak, cilt hücrelerinin yenilenmesini ve daha sağlıklı bir cilt oluşumunu destekler. AHA asitleri, ölü hücrelerin ciltten atılmasına yardımcı olurken, cildin üst tabakasındaki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü de azaltabilir. BHA asitleri ise genellikle salisilik asit olarak bilinirler ve yağlı ciltlerin daha iyi görünmesine yardımcı olur. BHA asitleri, cildin gözeneklerini açarak, ciltteki yağın ve kirin atılmasına kolaylaştırır. Ayrıca ciltteki siyah noktaların ve sivilcelerin azalmasına da katkı sağlar. Kullanım Şekli: Ürünü yeterli miktarda parmak uçlarınıza damlatın. Ardından serumu cildinize yedirin. Ürünün emilmesini bekleyin. 10 dakika ürünü cildinizde beklettikten sonra ılık su ile cildinizi temizleyin. Bu uygulamayı haftada 2 kez yaparak porselen bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.
Benzer Ürün
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı