icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
Kategori A Z
Renk A Z
Beden A Z
Fiyat Aralığı
Önerilenler Azalan Fiyat Artan Fiyat
Zülal Pembe İpek Eşarp
  • %23
Armine Zülal Pembe İpek Eşarp
25,85 $ 19,94 $
Sepette %24 13,96 $
Armine Penye Bone-Saks 0301-36
Armine Armine Penye Bone-Saks 0301-36
(1 Yorum)
2,39 $
Sepette %30 1,67 $
Kaşkorse Taba Pantolon
  • %24
Armine Kaşkorse Taba Pantolon
15,32 $ 11,69 $
Sepette %30 8,18 $
Armine Penye Bone-Bordo 0301-29
Armine Armine Penye Bone-Bordo 0301-29
1,91 $
Sepette %30 1,33 $
Armine AClub Saten Bone-Bordo
  • %7
Armine Armine AClub Saten Bone-Bordo
(1 Yorum)
2,39 $ 2,21 $
Sepette %30 1,55 $
Armine AClub Penye Bone-Bordo
  • %5
Armine Armine AClub Penye Bone-Bordo
(3 Yorum)
2,39 $ 2,26 $
Sepette %30 1,58 $
Armine AClub Penye Bone-Kırmızı
  • %15
Armine Armine AClub Penye Bone-Kırmızı
(1 Yorum)
2,39 $ 2,02 $
Sepette %30 1,41 $

Yüksek kaliteye sahip iplik ve pamuk malzeme kullanarak 1994 yılında eşarp üretimiyle başlayan ticari yolculuğunu bugün tesettür giyimdeki birbirinden iddialı pek çok tasarımıyla sürdüren Armine, alanında öncü markalardan biri olarak değerlendirilir. Armine eşarp, bugün tüm kullanıcılar tarafından merakla beklenir ve piyasaya çıkar çıkmaz satın alınır hale gelmiştir. 2006 yılında kadın giyim üretimine başlayıp ürün gamını genişleten marka, sürekli müşteri memnuniyeti ve beğenileri doğrultusunda ürün tasarımı yapar.

 

Kullanıcıların beğenisine sunduğu tunik, takım ve abiyelerle Armine giyim alanında da iddialı olduğunu göstermiştir. Doğa dostu ürünleri baz alan yaklaşımıyla sağlıklı ham maddeler kullanmaya özen gösteren marka, ürün içeriklerinde doğaya zarar verecek maddeler kullanmamayı tercih ediyor. Böylelikle kullanıcıların markaya olan güveni katlanarak artıyor.

 

Armine Eşarp Modelleri

Tesettür giyimin şıklığını tamamlayan eşarplar, çok farklı renk ve tasarımlardan oluşur. Eşarp, tesettür giyimin kombinlenmesinde çok önemli bir ögedir. Eşarplarda geniş model seçeneği kadınlar için son derece büyük avantajlardandır. Modası hiçbir zaman geçmeyen eşarpların her yaşa ve tarza göre modelleri mevcuttur.

 

Günümüzde daha şık ve estetik bir görünüm kazanan eşarplar sayesinde, kıyafetler son derece keyifle ve stil sahibi kişiliği yansıtır şekilde kombine edilebilir. Eşarp modellerinin yanı sıra Armine şallar da kullanıcılara son derece şık bir görünüm kazandırıp onlara özgün stil oluşturma imkanı sunuyor.

 

Armine Giyim ile Şıklıktan Ödün Vermeyin

Tesettür modasının seçkin markalarından Armine giyim, klasik tasarımlarda da yenilikçi modellerde de farkındalık oluşturma konusunda son derece başarılıdır. Dış giyim konusunda tesettür anlayışını es geçmeden ortaya konan giyim ürünleri, kullanıcılardan tam not alır. Armine giyim, yine aynı marka tarafından satışa sunulan kolye, aksesuar ve çanta gibi unsurlarla daha da renklendirilebilir. Tesettür modasının tüm ihtiyaçlarına eksiksiz cevap veren marka, rahatlığı ve şıklığı aynı anda yakalamak isteyenlere benzersiz alternatifler sunar. Sadelik ve zarafet taşıyan Armıne elbıse sayesinde, klasik veya sportif bir tarz seçilip ona göre kombin yapılabilir.

 

Armine takım, kombin derdine son veren ürünleriyle kullanıcıları son derece rahatlatan giyim seçenekleri sunar. Etek ve pantolonla oluşturulan takımların yanı sıra elbise ceket veya elbise yelek türünde de özel kombinler Armine bünyesinde mevcuttur. Günlük olarak kullanılabilecek bu giysiler, özel günlerde de rahatlıkla tercih edilebilir. İş hayatında, düğünlerde veya önemli organizasyonlarda tercih edilen takımlar hem rahat hem de şık olmasıyla cazip bir kullanım sunar.

 

Armine ile Her Mevsime Hazırlıklı Olun

Dış giyimde kap, pardesü, trençkot, ferace ve kaban gibi unsurları kullanıcılara sunan ve tasarımları sayesinde bu giysilerin kullanıcılara hoş kombin imkanı sunmasına zemin hazırlayan marka, soğuk havalarda da şık kalınmasını sağlayacak giysilere yer verir. Armine kaban türünde düğmeli modellerle şıklığın gözler önüne serilmesini sağlar. Farklı renk ve modellere sahip kabanlar, her yaşa ve tarza hitap eden türdendir.

 

Armine pardesü alanında da eşarpla uyumu yakalayacak son derece hoş dış giyim opsiyonlarını, kullanıcıların beğenilerine sunar. Yine dış giyimin bir diğer unsuru Armine kap ürünleri de şıklıklarıyla görenlerin dikkatini cezbeder ve duruşuyla kullanıcıları fazlasıyla ön plana çıkarır. Armine kap bu nedenle en çok tercih edilen tesettür giyim stillerinden biridir. Armine trençkot da markanın çok fazla rağbet gören giysileri arasında yerini alır. Son dönemlerde tesettür giyimin önemli simgelerinden sayılan ferace, kadınların en gözde giysileri haline gelmiştir. Yaz aylarının büyük kurtarıcısı olarak görülen Armine ferace ürünleri, birbirinden şık model ve renkleriyle göz doldurur.