icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
AGARTA

Agarta Doğal El Yapımı Hamam Sabunu 150G- 940

Ürün Kodu: 1394547
%40 indirim
4,35 $ 2,61 $
Sepette %25 1,96 $
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

Agarta El Yapımı Doğal Hamam Sabunu Temizliğin En Duru Hali! Agarta El Yapımı Doğal Hamam Sabunu tüm ciltler için geliştirilen ve özel formülasyonundaki vitaminler sayesinde cildinizi nazikçe temizler. Cildin üst tabakasına yerleşen kir yağ ve makyaj artıklarını derinlemesine temizler. Banyonuzda Nefes Aldıran Yenilik Agarta El Yapımı Doğal Hamam Sabunu Ciltte sebum salgılayan kanalların tıkanması, şişmesi sonucu ortaya çıkan siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Agarta El Yapımı Doğal Hamam Sabunu cilde doğal bir canlılık kazandırır. Ciltteki hassasiyetlerde rahatlama sağlama ve özellikle cilt sorunlarında çözüme destek verme noktasında değerli bir öneme sahiptir. İçerdiği özel bileşenleri sayesinde cildi beslerken cildin pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı görünmesine yardım eder. Vücutta kuruluktan kaynaklanan pul pul dökülmelerin azaltılmasında etkilidir. Cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur. Gözeneklerin sıkılaşmasına etki eder. Banyo sonrası cildi temizleyerek, cildinizin rahat bir nefes almasına olanak sağlar. Agarta El Yapımı Doğal Hamam Sabunu hücrelerin daha hızlı yenilenmesine katkı sağlar. Cildin genç bir görünüş elde etmesine yardımcı olur. Cildin pH dengesi ile uyumludur. Paraben, SLS, SLES, hayvansal yağ, renklendirici ve kimyasal madde içermez. Kolay durulanır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Kullanım Şekli: Duşta vücut temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. El, yüz temizliğinde kullanılabilir. Su ile köpürttükten sonra, dairesel hareketlerle masaj yaparak cildinizi temizleyiniz. Bol, ılık su ile durulayınız. Kullanım sonrası ıslak zeminde bırakmayınız. 150 gr.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.
Benzer Ürün
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı