icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
AGARTA

Agarta Doğal El Yapımı Defne Sabunu 150G - 960

Ürün Kodu: 1394549
4,27 $ 2,56 $
%40 indirim
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

Sağlık ve Güzellik Simgesi Agarta El Yapımı Doğal Defne Sabunu Agarta El Yapımı Doğal Defne Sabunu cildi ve saçları dış etkilerin zararlı etkilerinden arındırırken, nazikçe temizler. Defne sabununun yorgunluğu aldığı bilinmekte olup, banyo sonrasında etkisini hemen gösteren bir rahatlama hissedersiniz. İpeksi Bir Cilt İçin Agarta Doğal El Yapımı Defne Sabunu’nu Bakım Rutininize Ekleyin! Ergenlik sivilce sorunlarına karşı etkilidir. Sivilceleri ve sivilce izlerini azaltmada yardımcıdır. Agarta El Yapımı Doğal Defne Sabunu cildi nemlendirerek yumuşatır. Cilde doğal peeling yaparak gözenekleri temizler, siyah nokta oluşumuna engel olur. Cildin güzel ve parlak görünmesini sağlar. Cilt lekelerinin ortadan kaybolmasına yardım eder. Erkekler defne sabununu tıraş sabunu olarak da kullanabilir. Derideki tahrişlere karşı etkilidir. Saç diplerini nemlendirirken, saç sağlığını korumuş olur. Kepeklere karşı etkilidir. Saçların kuvvetli görünmesine ve saç dökülmelerinin engellenmesine katkı sağlar. Varislere karşı çok etkili olup, varislerin rahatlamasında etkilidir. Cildin çatlamasının önüne geçer ve cildi pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Paraben, parafin, SLS, SLES, hayvansal katkı maddesi, parfüm, alkol sentetik esans ve kimyasal içermez. Agarta El Yapımı Doğal Defne Sabunu doğaldır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Kullanım Şekli: Tüm vucüt temizliğinde kullanılabilir. Saç diplerine masaj yaparak uygulanırsa etkili sonuç alınır. Temizlik sonrasında bol ve ılık su ile durulayın. Kullanım sonrasında ıslak zeminde bulundurmamaya özen gösterin. 150 gr.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.