icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
AGARTA

Agarta Leke Karşıtı Serum 30 Ml-Standart AGT-010

Ürün Kodu: 1395189
%40 indirim
24,90 $ 14,94 $
Sepette %25 11,20 $
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

Agarta Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Arbutin Serum içeriğinde bulunan Arbutin ve Hyaluronic Asit, niacinamide, D-panthenol, Zinc PCA ve aloe vera sayesinde ciltte su tutulumunu sağlamaktadır. • Alpha Arbutin: Ciltteki pigment eşitsizliklerine odaklanarak cilt tonunu aydınlatmaya ve koyu lekelerinin giderilmesini hedef alır. • Hamilelik lekeleri, akne lekeleri, güneş lekeleri ve yaşlılık lekelerinde kullanıma uygundur. • Cildin daha parlak ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcıdır. • Leke giderme ve nemlendirme etkilidir. • Cildin canlılığını ve nemliliğini sağlar. • Hyaluronik asit deride nemlenme sağlaması, boşlukların doldurulması, deri hasarlarının iyileşmesine katkı yapması, gençleştirici, kollajen ve elastin sentezini uyarması nedeniyle kullanılmaktadır • Niacinamide cilt pullanması, renk koyulaşması, gözeneklerin temizlenmesi ve deri bariyerinin iyileştirilmesinde kullanılmaktadır. Kullanım Şekli; • Leke gidermeye yardımcı cilt tonu eşitleyici arbutin serumu cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece rutinlerinde göz çevresine gelmeyecek şekilde birkaç damla şeklinde uygulanır. Gündüzleri güneş kremi ile cildinizi korumaya özen gösteriniz. Hamilelikte kullanılması için doktorunuza danışınız.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.
Benzer Ürün