icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
Kategori A Z
Markalar A Z
Renk A Z
Beden A Z
Fiyat Aralığı
Beden 48
Beden 50
Önerilenler Azalan Fiyat Artan Fiyat
Kapüşonlu Camel Ferace
  • %41
Tuğba Kapüşonlu Camel Ferace
(1 Yorum)
53,56 $ 31,79 $
Sepette %20 25,43 $
Yaka Bağcıklı Bej Ferace
  • %41
Tuğba Yaka Bağcıklı Bej Ferace
62,49 $ 37,09 $
Sepette %20 29,67 $
Sırtı Pelerin Robalı Kuşaklı Bej Ferace
  • %21
Orhan Store Sırtı Pelerin Robalı Kuşaklı Bej Ferace
26,77 $ 21,19 $
Sepette %20 16,95 $
Puantiye Detaylı Ferace Siyah
  • %60
Vivencia Puantiye Detaylı Ferace Siyah
64,27 $ 25,93 $
Sepette %20 20,75 $
Vivezza Kapşonlu Dökümlü Ayrobin Ferace 6880-01 SİYAH
  • %22
Vivezza Vivezza Kapşonlu Dökümlü Ayrobin Ferace 6880-01 SİYAH
44,55$ 34,61 $
Vivezza Kapşonlu Dökümlü Ayrobin Ferace 6880-06 LİLA
  • %22
Vivezza Vivezza Kapşonlu Dökümlü Ayrobin Ferace 6880-06 LİLA
44,55$ 34,61 $
Vivezza Kürklü Kapşonlu Kaşe Ferace 6807-01 SİYAH
  • %42
Vivezza Vivezza Kürklü Kapşonlu Kaşe Ferace 6807-01 SİYAH
44,55$ 25,80 $

Büyük Beden Ferace

Dolapların kilit parçası diyebileceğimiz ferace modelleri, son zamanlarda gelişen moda anlayışının trend ürünleri haline gelmiştir. Kullanım rahatlığı sayesinde tesettür feraceler, mevsimin yapısına uygun olarak üretilmektedir. Tesettür ferace modelleri, akla yazlık ürünleri getirse bile, tesettür ferace modellerinin çok tercih edilmesi sebebiyle kış mevsimi için de özel olarak üretilmektedir. Yazlık tesettür feraceler, daha sade ve natural renk tonları ile rahat, pamuklu, ince kumaşlar kullanılarak tasarlanmaktadır. Kışlık tesettür ferace modelleri ise mevsimin doğasına uygun olarak daha tok renklerde ve kalın kumaşlarla üretilmektedir.

Kürklü, büzgülü, kuşaklı gibi tesettür ferace modelleri, soğuk havalar bastırdığında tesettürlü kadınların en büyük kurtarıcı parçası olacaktır. Tesettür ferace modelleri tek parça olmasının verdiği pratiklikle birlikte rahatça kombinlenebilir. Ofis görünümünü tamamlamak adına klasik tesettür feraceleri tercih edebilir veya günlük görünümde rahat bir hava yakalamak için oversize veya spor ferace kullanabilirsiniz. .

Tesettür Ferace Modelleri

Şık veya doğal görünüm fark etmeksizin birçok kadının tercihi olan tesettür ferace modellerinde şık bir hava yakalamak için E-tesettür’de bulunan nakışlı, düğme detaylı, lazer kesim, ekoseli, baskılı gibi daha gösterişli feracelere göz atabilirsiniz. Daha genç bir görünüm için ise uzun veya kısa tesettür feraceler tercih sebebi olmaktadır. Her kombinle arası iyi olan tesettür ferace modelleri, uzun eteklerle tercih sebebi olsa da denim salaş pantolonlar ile günlük görünüm kazanabilirken, kumaş pantolonlarla da harika bir gece görünümü elde edebilirler.

Her mevsimin doğal akışında içinize sinerek kullanabileceğiniz tesettür feraceler, özellikle yaz mevsimi sıcaklığında, hafif kumaşlarla tercih sebebi olacaktır. Spor bir tarzınız varsa, özellikle kolları katlanabilen ve beli büzgülü tesettür ferace modelleri hem rahat hem ferah bir görünüm elde etmenizi sağlayabilmektedir.

Tesettür giyim parçaları kullanan kadınlar, tesettür ferace modellerinden kendilerine en uygun olanları mutlaka gardıroplarına eklemeliler. Her tarza hitap eden ferace modelleri artık online alışveriş ve hızlı kargolama sayesinde daha ulaşılabilir durumdadırlar.