icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
AGARTA

Agarta Kolonya Mandalina 200 Ml-Standart AGT-005

Ürün Kodu: 1395184
%40 indirim
8,71 $ 5,23 $
Sepette %25 3,92 $
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

Kolonyanın En Yeni Kokusu 80 Derece Mandalina Kolonyası Agarta 80 derece Mandalina Kolonyası, hafif ve serinletici özelliği ile çokça tercih edilen bir üründür. Bilinen en eski koku ürünlerinden biri olan kolonya, alkol oranı ile parfümden farklılık gösterir. Günümüzde hala popüler olan bir kokudur kolonya. Hoş kokmak isteyenler için üretilen mandalina kolonyası her yaş grubundan insanın kullanabileceği hem parfüm hem de hijyen üründür. Egzotik, Hoş Kokulu Agarta Mandalina Kolonyası Mutlaka Deneyin Kullanım sonrası tüm vücudun serinlemesine yardım eder. Sıcak yaz günlerinde 80 derece mandalina kolonyası sürmek ferahlık verir. Sakinleştirici etkisinden faydalanmak için kullanılan kolonyanın, sinirleri yatıştırıcı etkisi vardır. 80 derece mandalina kolonyası güzel kokar ve ter kokusunu gidermeye yardımcı olur. Ayıltıcı etkisi ile baygınlık geçiren kişilere kolonya koklatılır. Bu sayede kolonya, kişilerin çok daha kısa sürede kendisine gelmesini sağlar. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de mikrop ve bakterilere karşı korunmak için kullanılan bir üründür. Baş ağrısını hafifletici bir etki gösterir. Traş sonrası hoş kokmak için losyon yerine rahatlıkla kullanılabilir. Eve gelen misafirlere kolonya ikram etmek köklü geleneklerimizden biridir. Mandalina kolonyası içinde %80 oranında alkol vardır. Cilt sağlığı problemi yaşayanların kolonya kullanırken dikkatli olmasında fayda vardır. Kolonyanın gözler ile temas edilmemesine dikkat edilmelidir. Çocukların ulaşamayacağı yerde bulundurun. Serin yerde ve güneş ışığı almayan yerde muhafaza ediniz. 200 ml.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.
Benzer Ürün
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı