icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
AGARTA

Agarta Kolonya Limon 200 Ml-Standart AGT-006

Ürün Kodu: 1395185
%40 indirim
8,71 $ 5,23 $
Sepette %25 3,92 $
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

Özgün Canlandırıcı 80 Derece Limon Kolonyası ile El Hijyeninizi Sağlayın! Bayramların değişmez kokusu Agarta Limon Kolonyası, özlediğiniz nostaljik esintiyi evlerinize getiriyor. Doğal limon kokusu ile raflarda yerini almıştır. 80 Derece Limon Kolonyası Türk geleneklerinin vazgeçilmezlerinden olan kolonyaya özlenen değerini gösterir. Limonun taze aroması ile kolonyayı özgünleştirir. Günümüz koşulları içerisinde virüslerden korunmanın en etkili yollarından biri el ve vücut temizliğinin yanı sıra kolonya kullanmaktır. Agarta Limon Kolonyası Hoş Kokusu ile Anında Ferahlık Hissedin Agarta Limon Kolonyası sıcak yaz günlerinde ferahlama sağlar. Etkili, hoş kokusu ile vücutta canlandırma etkisi gösterir. Agarta Limon Kolonyası dezenfekte edici etki bulundurur. Alkol oranı yüzde 80’dir. Kolonya sürmek, mikrop ve bakterilere karşı korunmanın pratik yollarından biridir. Başı ağrısı çeken kişiler şakaklarını kolonya ile ovarak ağrılarını hafifletebilirler. Çok daha etkili kokan, her nefeste tazelik vadeden yapısı vardır. Traş sonrasında da kullanılabilen 80 derece Limon Kolonyası ile gün içinde tazelenme hissi oluşur. Geleneksel hoş limon kolonyası, sade ve güzel şişesi ile evinize şıklık katar. Hem kendi evlerinize günlük kullanım amacıyla veya misafirliğe giderken ikramlık olarak alabilirsiniz. Bayram ziyaretlerinde hediyelik ürünler arasında götürebilirsiniz. Cilt sağlığı problemi yaşayan kişilerin kolonya kullanırken dikkatli olmasında fayda vardır. Göz ile temasından sakının. Göz ile temas ederse su ile yıkayın. Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz. Serin yerde muhafaza ediniz. 200 ml.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.
Benzer Ürün