icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Cart
Mood Elite

Prayer Rug-Pink SBCD-02-42

Product Code: 1394574
%38 Discount
21.79 $ 13.60 $
25% in cart 10.20 $
Body Size

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Product Information

Boyamalı Seccade Set İçerik ve Özellikleri 1 Adet Tekrar Yıkanabilir Boyamalı Seccade (87 x 45 cm Püskül Hariç) 6 Adet Renkli Keçeli Boyama Kalemi 1 Adet Özel Kumbaralı Silindir Kutu 1 Adet 99'lu Tesbih Toplam Ağırlık: 350 gr 30 Derecede hassas yıkama ile yıkanmalıdır! Lisanslı Üründür Boyamalı Seccade, ebeveynler için çocuklarıyla dini konularda etkileşimde bulunmanın harika bir yoludur. Boyamalı Seccade bir yandan çocukları namaza yönlendirirken, aynı zamanda onlara eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunar. Çocuklara Namazı Sevdirir Çocukların seccadeyi kendi diledikleri gibi boyamaları, seccadelerine kişisel bir dokunuş eklemelerine ve namaza daha özgün bir bağlantı kurmalarına olanak tanır. Motivasyon Sağlar Kendi elleriyle boyadıkları bir seccadeyle namaz kılmak, çocukları daha motive eder. Kendi yaptığı bir şeyi kullanmanın verdiği özgüven ve mutlulukla namaz kılmak isteyebilirler. Çocuklarınız İçin Eğitici bir Seccadedir Çocuklarımızın yaratıcılığını ve dini manevi duygularını geliştirmemiz için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğindeki 6 adet renkli keçeli kalem ile istediği şekilde renklendirebilir ve yaratıcılığını konuşturabileceği dini eğitici oyuncak setidir.

  • Product Height : 87 x 45 cm Püskül Hariç cm
  • Product Chest : cm
  • Product Waist : cm
  • Product Hips : cm
  • Product Size :
Beginning from the date you receive your order, in 15 days, you have the right to return it in an unused and undamaged condition. For the recognization of you return, you have to send us the product with both copies of the receipt we send you. Otherwise your return process will not be recognized. Our return policy is not available for “personal care products, cosmetics and watches”. Our return policy is not valid for Haute Couture, Evening Dresses, Covered Swimsuits, Accessories and Underwear products.

 

Shipping and customs fees that may occur in international returns belong to the customer.
Similar Products