Scarf 7198701361

%15 28.99 $ 24.85 $ Today %15 Sales 21.33 $
 • Product Description

  Product Information

  Neden Aker Eşarp

   

  Su ve leke tutmaz

  Aker, yaptığı araştırmalar sonucu, dünyada ilk kez nano teknoloji kullanarak, su ve leke tutmayan ipek eşarp üretimini gerçekleştirdi. Artık beğenerek aldığınız Aker İpek Eşarplarınızı, yağmur suyu ve lekelerden korkmadan, ilk günkü güzelliğiyle yıllarca kullanabileceksiniz.

   

  Desenleri nettir

   

  Aker üretim tesisleri, dünyanın en büyük ve modern eşarp fabrikalarından biridir. Son teknoloji ile üretim ve baskı işlemleri gerçekleştirilen Aker Eşarplarda, desen kayması, renk karışıklıkları gibi hatalarla karşılaşmazsınız.

   

  Dünyanın En Kaliteli İpeği

   

  Aker, dünyada var olan en kaliteli ipek kumaşları kullanır.

   

  Kenar işlemeleri elde yapılır

   

  Tüm ipek eşarplarımızın kenar işlemeleri büyük bir titizlikle, elde tek tek yapılır. Hiçbir Aker ipek eşarbın kenarları makinede dikilmez.

   

  Desenleri özgün ve modadır

   

  Aker kendi tasarım atölyesinde dünya modasını ve geleneksel motifleri harmanlayarak her sezon tasarladığı 1000’e yakın desen ve renkte eşarp modeliyle Türkiye’de eşarp modasına yön verir.

   

  Kanserojen madde kullanılmaz

   

  Tekstilde kullanılan bazı boya ve kimyasallar insan sağlığına zararlıdır. Aker Eşarpların üretiminde kanserojen olmayan boya ve malzemeler kullanılır. Bu konudaki hassasiyeti, uluslararası OEKO-TEX kalite belgesi ile belgelendirilmiştir.

   

  Daha Parlaktır

   

  Düşük üretim kalitesi ile yapılan boya ve işlemler ipeğin yıpranmasına ve parlaklığını kaybetmesine yol açar. Aker fabrikasındaki ileri teknoloji üretim sistemlerinde ipeğin parlaklığı en üst seviyede korunur.

   

  Çevrecidir

   

  Aker Fabrikasında üretimin her bir aşamasında kullanılan malzemeler, işçi ve çevre sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Aker bu alanda dünyada var olan OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001 belgelerinin tümüne sahiptir.

 • Payment Options

  Loading

 • Customer Review 0

  You can`t leave a comment on this product!

 • Return Terms

  Guarantee Term:

  Beginning from the date you receive your order, in 15 days, you have the right to return it in an unused and undamaged condition. For the recognization of you return, you have to send us the product with both copies of the receipt we send you. Otherwise your return process will not be recognized. Our return policy is not available for “personal care products, cosmetics and watches”.

  ATTENTION:Our return policy is not valid for Haute Couture, Evening Dresses, Covered Swimsuit, Half Covered Switsuits, Accessories and Underwear products.