icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
Marina

H2O Yüzücü Serisi Siyah Tesettür Mayo

Ürün Kodu: 1396405
%30 indirim
152,69 $ 106,88 $
Sepette %40 64,13 $
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

Kumaşı esnek dokuya ve likra özelliğine sahiptir. Likra özelliği sayesinde yüzerken hareket kabiliyetinizi arttırmaktadır. Bilek kısımlarında parmak geçme detayı bulunmaktadır. Kolların yukarı çıkmasını engeller ve mayonuzda hareket kabiliyetinizi artırır. Ürünün tunik ve taytında bağlama ipleri bulunmaktadır. Bağlanan ipler mayonuzun yukarı çıkmasını engeller. Tunik, tayt ve bonesi likralı kumaştan oluşmaktadır. Ürün, standart kalıptır. Beden seçimi yaparken, günlük kıyafetlerinizde elbise ve tunikte giydiğiniz bedeni, mayo seçiminde de aynı bedeni tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizin içerisinde yüzme kolaylığı açısından kaplı büstiyer yerine seamless/dikişsiz spor büstiyeri kullanılmaktadır.

Paket içeriği: Üst, tayt, bone ve büstiyer olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır. Polyester %85, Elastan %15 likra içerikli örme kumaş. Mayonuzun daha uzun ömürlü olması için elinizde ve kimyasal kullanmadan yıkamanız tavsiye edilir.

  • Ürün Boy : Tunik: 95 cm
  • Ürün Göğüs : Tunik: 96 cm
  • Ürün Bel : Tunik: 90 cm
  • Ürün Basen : Tunik: 112 cm
  • Ürün Beden : S
Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.
Benzer Ürün