icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
Marina

H2O Yüzücü Serisi Lacivert Tesettür Mayo

Ürün Kodu: 1396401
%30 indirim
173,83 $ 121,68 $
Sepette %40 73,01 $
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

Ürün su itici apreli olduğundan sudan çıktığınızda kısa sürede kurur ve üzerinize yapışmaz. Ürünün beden kısmı ağırlık yapmayan paraşüt diye tanımlanan dokuma kumaştan oluşmaktadır. Diğer dokuma kumaşlara göre esnek dokuya ve likra özelliğine sahiptir. Likra özelliği sayesinde yüzerken hareket kabiliyetinizi arttırmaktadır. Tayt ve bonesi likralı kumaştan oluşmaktadır. Ürün, standart kalıptır. Beden seçimi yaparken, günlük kıyafetlerinizde elbise ve tunikte giydiğiniz bedeni, mayo seçiminde de aynı bedeni tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizin içerisinde yüzme kolaylığı açısından kaplı büstiyer yerine seamless/dikişsiz spor büstiyeri kullanılmaktadır.

Paket içeriği: Üst, tayt, bone ve büstiyer olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır. Polyester %90, Elastan %10 likra içerikli dokuma kumaş. Mayonuzun daha uzun ömürlü olması için elinizde ve kimyasal kullanmadan yıkamanız tavsiye edilir. Bandana ve çanta dahil değildir.

  • Ürün Boy : Tunik: 101 cm
  • Ürün Göğüs : Tunik: 106 cm
  • Ürün Bel : Tunik: 98 cm
  • Ürün Basen : Tunik: 112 cm
  • Ürün Beden : S
Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.
Benzer Ürün