Campaign
X
Campaign

Şifon Şal

Tesettürlü bayanların başörtü seçimlerinde tercih edebilecekleri şifon şal modellerinin farklı modellerini ve tasarımlarını e- tesettur sitesinde bulabilirsiniz. Her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz farklı modeldeki şifon şallar farklı kumaş özellikleriyle dört mevsime ayak uydurabilir.Dilerseniz de sezon özelliklerine uygun, farklı kalınlıklarda ve kumaş özelliklerine sahip mevsimlik şallar edinebilirsiniz. Şifon şalları ince ve hafif yapısıyla başörtü yerine benzer tonlarda bir boneyle birlikte kullanabilirsiniz.. Geniş bir kullanım alanı sunan şifon şal modellerini günlük olarak tercih edebileceğiniz gibi davetler ve özel günlerde de rahatlıkla şıklığınızı tamamlayacak bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.
Gerek günlük giydiğiniz hırka, tunik gibi kıyafetlerinizde, gerekse davet gibi özel zamanlarda giyeceğiniz abiye bir kıyafet ile abiye şifon şal takarak tarzınızı güçlendirebilirsiniz. 2018 Sezonu şifon şal modelleri koleksiyonu gerek kış gerek yaz renk ve desenleriyle hem sezona hem 4 mevsime uyacak çok fazla seçenek içermektedir.
Şifon şal modellerinde bu sezon trend olan baskılı, boncuklu, işlemeli,püsküllü şifon şal veya desenli şifon şal gibi farklı tasarımlardaki geniş ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Her zaman klasik olan siyah şifon şallara alternatif olarak renk seçenekleriyle ister düz renkli şifon şal ya da iki renkli şifon şal, desenli şifon şallar ve krep şifon şallar modellerini bir arada görebilirsiniz. Her zevke ve her tarza uygun tesettürlü bayanların tercih edeceği daha gösterişli olan janjanlı şifon şal ile multi şifon şal gibi farklı ürün çeşitlerindeki , kısa ya da uzun şifon şal olarak tercih edeceğiniz tüm modelleri web sitemizde bulabilirsiniz. Web sitesinde şifon şal modellerini ve fiyatlarını inceleyebilir, indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Filtrele
Sonuç: 1 - 7 Arasında 297 Ürün
Site Up