icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
Nassah

Büzgü Şeritli İndigo Etek

Ürün Kodu: 1385095
45,40 $ 22,70 $
%50 indirim
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

Büzgü şeritli etek, şıklığı ve zarafeti bir araya getiren feminen bir alt giyim parçasıdır. Bu etek, bel kısmında bulunan büzgü şeritleri ile dikkat çekerken, hem tarzı hem de zarafeti sunar. Eteğin bel kısmındaki büzgü şeritleri, eteğin özgün bir tasarım öğesi olmasını sağlar ve figürünüze hoş bir vurgu ekler. Hem günlük yaşamda hem de özel etkinliklerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz eteği, sezon favorisi basic tshirtlerle tamamlayarak, ideal bir görünüm edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Kumaş Türü: %100 Polyester
Detay: Lastikli yüksek bel, büzgü şeritli, astarlı, eteği volanlı, normal kalıp

Not:
 Büzgü şeritli etek modelimizin bedenleri arasında 2-4 cm fark bulunmaktadır

  • Ürün Boy : 93 cm
  • Ürün Göğüs : cm
  • Ürün Bel : 78 cm
  • Ürün Basen : 106 cm
  • Ürün Beden : 38
Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.