Paspas Takımı

Bir paspas takımı halıların evimizi kaplamayan bölümlerinde dekoratif bir görünüm sağlayarak evimize şıklık katar. İster banyomuzda olsun, ister evimizin girişinde, isterse de çeşitli köşeleri dekore etmek için; paspaslar desenleri ve renkleriyle evimize güzellik katar. Banyomuza yerleştireceğimiz paspaslar da hem banyodaki nemi almasını sağlayan pratik kullanışıyla, hem de banyomuza klasik beyaz renklerinden farklılık ve hoşluk katacağından tercih edilebilir. Klozet önü için dikdörtgen biçimde veya küvet önü için daha uzun yapılan bu dekoratif parçalar; küçük olmasına rağmen banyonuza ekleyebileceğiniz olmazsa olmaz dekorlardan.
Banyo Paspas Takımlarında Desenler ve Uyumlu Renkler
Tek parça halinde veya birkaç parça olarak bulunan paspas takımları çoklu halde uyumuyla, özellikle büyük sayılacak bir banyonuz varsa göz doldurucu gözükecektir. Tek renk üzerine kenar desenli olabilmekle birlikte iç içe geçmiş karmaşık desenlere de sahip birçok seçenek sunan banyo paspasları zevkinize göre farklı renklerde de olabiliyor. Örneğin gül kurusu ve mercan renklerinde parçalar birden fazla olursa banyonuzu açacaktır. Aynı zamanda zambak ve leylak desenli paspaslar da banyonuzda ferah bir doğa hissi oluşturacaktır. Sarmaşık desenli paspaslar da krem rengi üzerine kahverengi tonlarında desenleriyle kontrast uyumu yaratarak banyonuzdaki hakim renk olan beyaza farklılık katacaktır. Banyonuzda ayırmak isteyeceğiniz yere göre çeşitli ebatlarda ve kesimlerde olan banyo paspasları banyonuza zarif bir tasarım verecektir.
Banyo Takımlarının İçerikleri ve Pratikliği
İki parça olan klozet takımları ise birbiriyle aynı veya birbirilerine destek veren desenlerle banyonuzda hoş gözükecektir. Bu setlerden bazıları 25% floş %75 pamuk içeren pamuklu floş takımları adı altında bulunmaktadır. Bazıları da yarı yarıya polyester içermektedir. Düzgün kesimleriyle biçimli bir dekorasyon sunan bu paspaslar banyonuza serildiği anda farkını hissettirecektir. Krem ve cappucino renklerinin yumuşak ve doğal hislerinin yanında birçok renge sahip capcanlı modellerden de seçebilirsiniz. Banyoda küvet, klozet ve lavabonuzdan sıçrayabilecek suları alacak bu dekoratif paspaslar banyonuzdaki mermer döşemeleri kaplayarak ona sıcaklık katacaktır. Seçeceğiniz hoş bir paspas takımı banyonuza ayrıca karakter katacağından bir evin banyosunda olması gereken eşyalardandır.