Campaign
X
Campaign

Akel & U.S. Polo ASSN. & Ecenur Pamuk Şallar

Pamuklu şal modelleri, tesettür giyimde bayanların başörtü seçimlerine alternatif olarak tercih edebileceği parçalardandır. Pamuklu şalların sezon trendlerine uygun en şık ve tarz modelleri, farklı tasarımları e-tesettur sitesinde bulabilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz pamuklu şallar desenleri, renkleri ve kalınlıklarına göre dört mevsim tesettür giyimde başörtü olarak kullanabilirsiniz. Tesettür giyimde başörtüsüne alternatif olan pamuklu şallar günümüzde bir çok farklı desen seçeneğiyle karşımıza çıkmaktadır.
Daha spor giyinen tesettürlü bayanların tercih edecekleri modern desenli pamuklu şallar renkleriyle enerjinizi yansıtmanızı sağlayacak. Daha sade ve klasik giyimi tercih edenler için daha sakin tasarımlardaki klasik pamuklu modellerini önerebiliriz. Web sitemizde her tarza uygun yüzde yüz pamuklu şal modellerini inceleyebilirsiniz. Tesettür giyim tarzına uygun farklı tasarım seçeneklerinin bulunduğu pamuklu şallar bir çok ünlü markaların koleksiyonlarında yer almaktadır.
Tesettür giyimde adından söz ettiren bu ünlü markaların koleksiyonlarından seçtiğimiz en şık pamuklu şalları web sitemizde bulabilirsiniz, bu markaların bazıları şunlardır ; Akel pamuklu şal, Ecenur pamuklu şal ile Polo pamuklu şal. Desenli pamuk şal ya da dantelli pamuk şal gibi özel ürünleri de web sitemizde bulabilirsiniz . Yüzde yüz pamuklu şallarda istediğiniz her rengi ve her modeli pamuklu şal kategorimizde bulabilirsiniz ve web sitemizi takip ederek indirimli kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Filtrele
Sonuç: 1 - 2 Arasında 93 Ürün
Site Up