icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
AGARTA

Agarta Doğal Diş Macunu Misvak Özlü

Ürün Kodu: 1395195
%40 indirim
9,33 $ 5,60 $
Sepette %25 4,20 $
Beden

En geç 3 iş günü içinde kargoda.

Ürün Bilgileri

  • Agarta Doğal Diş Macunu Misvak Özlü, misvak özünün mucizevi etkilerini ağız ve diş bakımına taşıyor. İçeriğindeki misvak özü, diş etlerini güçlendirmeye, diş çürüklerini önlemeye ve ağız kokusunu gidermeye yardımcı oluyor. Ayrıca, misvak özü, diş beyazlatmaya ve tartar oluşumunu önlemeye de yardımcı oluyor. Agarta Doğal Diş Macunu Misvak Özlü, tüm diş tipleri için uygundur.

  • İçeriğindeki misvak özü, diş etlerini güçlendirmeye, diş çürüklerini önlemeye ve ağız kokusunu gidermeye yardımcı oluyor.

  • Misvak diş macunu ile doğal ve etkili diş bakımı Misvak diş macunu ile dişlerinizi sağlıklı ve beyaz tutun İslami diş bakımı için misvak diş macunu

 

  • Ürün Boy : cm
  • Ürün Göğüs : cm
  • Ürün Bel : cm
  • Ürün Basen : cm
  • Ürün Beden : 100 ml
Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. İadenizin nasıl yapılacağına dair tüm bilgileri kolay iade sayfamızdan görebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış ve tadilat görmemiş olması gerekmektedir. İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Kişisel bakım, kozmetik, saat, yarı kapalı mayo, tesettür mayo, aksesuar ve iç giyim ürünleri) ile Abiye ürünler genel iade şartlarına girmemektedir. Abiye ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 24 saat içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı iadelerinde oluşabilecek kargo ve gümrük ücretleri müşteriye aittir.
Benzer Ürün
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı