icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Sepetim
Önerilenler Azalan Fiyat Artan Fiyat

Üzgünüz, bu sayfadaki ürün/ürünler tükenmiş görünüyor. Tüm ürün ve kampanyaları incelemek için ana sayfaya dönebilirsiniz.

Abiye Takım

Tesettür abiye takım modelleri, kombinleme kolaylığı ve pratik olması sayesinde, tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar arasında en çok tercih edilen kıyafet türüdür. Tesettür abiye takım modelleri, hem alt hem üst giyim parçalarına sahip olduğu için, en kolay şık stili sağlamaktadır. Hazır kombinlenmiş olarak satılmasından dolayı tesettür abiye takım modelleri, üretimi çokça yapılan ve birçok şekilde tasarlanan ürünlerdir. Her kumaştan tasarlanabilen tesettür abiye takım modelleri, çeşit çeşit ve renk renk üretilerek satışa sunulmuştur ve her yeni sezonda da seçenekler oldukça çoğaltılmaktadır. Yalnızca pantolon ile değil, etekler ile de tesettür abiye takımlarüretilmekte ve satılmaktadır.

Jakarlı takım, kadife takım, şifon takım gibi modeller, şık tarzlara her daim hitap eder. Yalnızca üzerine kullanacağınız şal veya eşarp modelini düşünmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca farklı farklı tesettür abiye takım modellerini satın alarak, kendi aralarında karıştırıp kombinleyebilirsiniz de. Bu durumda, görünümlerde extra hız ve çabasız şıklık sağlanabilmektedir. Tarzınıza göre ayakkabı ve çantalarla da tesettür abiye takım modelinizi güne hazır hale getirebilirsiniz.

Tesettür Abiye Takım Modelleri

Ayrıca tesettür abiye takımlar kendi arasında renk ve kumaş uyumu sağladığı için, pratik şık giyim parçalarından sayılabilmektedir. Yaz mevsiminde ince tesettür abiye takım modellerini tercih ederek rahatlık sağlayabilir veya kış mevsiminde kalın tesettür abiye takım modelleri ile de konforlu bir etkinlik geçirebilmektesiniz.

E-tesettür her sezon, yaz ve kış için tercih ettiği markaların tesettür abiye takım modellerine öncelik vermektedir. Tercih sebebi olduğu için tasarımı ve seçeneği bolca bulunan tesettür abiye takımlar, E-tesettür’ün sunduğu online alışveriş kolaylığı ile, stil sahibi kadınların beğenisine sunulmaktadır. ‘Abiyeler’ kategorisi üzerinden, her tarza ve yaşa uygun tesettür abiye takım modellerine ulaşabilirsiniz.