campaigne
X
campaigne
LeSoleil IXIR Kuru Normal Saçlar İçin IXIRY.300
LeSoleil IXIR Kuru Normal Saçlar İçin IXIRY.300

LeSoleil IXIR Kuru Normal Saçlar İçin IXIRY.300

29,89 TL
Favori
Qty
 • Return
   
 • Order
  The Phone
   
 • Pay
  At The Door
   
 
 • Product Description
 • Payment Options
 • Customer Review (0)
 • Return Terms

Le Soleil IXIR Saç Dökülmesine Karşı Şampuan – Kuru ve Normal Saçlar İçin 300 ml

Saç bakımı özel ürünler kullanılmasını gerektiren bir ritüeldir. Gürlük, güç, hacim ve parlaklık sağlıklı saçların en önemli işaretleridir.

LE SOLEIL IXIR, saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar ve erkekler için geliştirilmiştir. Saç dökülmesine karşı geliştirilmiş BIOIXIR 18 içeren özel formülüyle saçların ihtiyacı olan yaşam desteğini verir, saçların güçlenmesine ve saçları dış etkilere karşı korumaya yardımcı olur. Saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

BİTKİSEL KAYNAKLI BIOIXIR 18

BIOIXIR 18 içeriğinde bulunan Eclipta prostrata Ayurvedic bir bitki ekstresidir. Saç dökülmesini yavaşlatmaya, saç gelişmesine, saçları korumaya ve sağlamlığını artırmaya yardımcı olan ‘’Wedelolactone’’ aktifi yönünden zengindir.

- Saçlara canlılık ve direnç kazandırır.

- Besleyici özelliğiyle saç dökülmesini engellemeye ve saç gelişimine yardımcı olur.

- Saçlara verdiği enerjiyle saçlara dolgun görünüm kazandırır.

- BIOIXIR 18 içeriğinde bulunan bitkiler ve mineraller saç derisinin ve saçın kökten uca kalitesini artırır. Saç tellerini kalınlaştırır ve zayıflayan, kolay kırılan saç uçlarını onarır. Saçın güneş ışığı, soğuk hava koşulları, çevre kirliliği gibi doğal etkilere ve boya, fön gibi işlemlerden kaynaklanan olumsuz etkilere karşı direnç kazanmasını sağlar.

- BIOIXIR 18, saçların yıpranmasını engeller. Saçların kuvvetli, parlak ve ipeksi gözükmesini sağlar.

Argan Yağı ve Zeytinyağıyla Zenginleştirilmiş Özel Formül

Kuru-Normal Saçlar için geliştirilmiş formül içeriğindeki Argan Yağı ve Zeytinyağı, saçları olumsuz hava koşullarına karşı koruyarak saçın ve saç derisinin nem dengesini korumaya yardımcı olur. Saçların ve saç derisinin kurumasına engel olur. Saçların daha parlak ve daha ipeksi olmalarını sağlar.

SLES, SLS, Paraben ve Parafin İçermez

Saç Kremi Gerektirmez.

Kullanım: Islak saça hafif masaj yardımıyla uygulayın. 1-2 dakika bekleterek durulayın. SLES-SLS- PARABEN-PARAFİN içermeyen hassas formülüyle günlük kullanıma uygundur.

Saç dökülmesine karşı daha iyi sonuç için düzenli ve tek başına LE SOLEIL IXIR ŞAMPUAN kullanımı önerilir. En az 4 aylık kullanım tavsiye edilir.

taille :

Chargement

LeSoleil IXIR Kuru Normal Saçlar İçin IXIRY.300 ( 0 commentaire )

LeSoleil IXIR Kuru Normal Saçlar İçin IXIRY.300
Excellent (0)
(%)
Very Good (0)
(%)
Good (0)
(%)
Not Bad (0)
(%)
Very Bad (0)
(%)

Averange Point

0,0

écrire un commentaire

Point *
;

Guarantee Term:

Beginning from the date you receive your order, in 15 days, you have the right to return it in an unused and undamaged condition. For the recognization of you return, you have to send us the product with both copies of the receipt we send you. Otherwise your return process will not be recognized. Our return policy is not available for “personal care products, cosmetics and watches”.

ATTENTION:Our return policy is not valid for Haute Couture, Evening Dresses, Accessories and Underwear products.

Partager

produits similaires

Site Up