Campaign
X
Campaign
LeSoleil Kuru ve Boyalı Saçlar İçin LSLK.375
LeSoleil Kuru ve Boyalı Saçlar İçin LSLK.375

Le Soleil

LeSoleil Kuru ve Boyalı Saçlar İçin LSLK.375

9.89 TL
Favori
Qty
 • Return
   
 • Order
  The Phone
   
 • Pay
  At The Door
   
 
 • Product Description
 • Payment Options
 • Customer Review (0)
 • Return Terms

LeSoleil Şampuan – Kuru-Boyalı Saçlar İçin

Yeterince güneş ışığı alamayan ve havasız kalan saçlar cansızlaşır, zayıflar, yıpranır ve kırılır. Saç derisi rutubetlenir. Bu rutubet bakteri oluşumuna, kaşıntıya, kepeğe ve hatta saç dökülmesine neden olur. LeSoleil, özel olarak geliştirilmiş "5 Bitki 5 Mineral" formülüyle güneş görmeyen saçlara komple bakım yapar.

Çok sık fön kullanmak, saç boyası gibi ısı gerektiren ve kimyasal işlemler saçlara ve saç derisine zarar verebilir. Kuru ve Boyalı Saçlar İçin geliştirilen özel formülün içeriğinde bulunan 5 Bitki, 5 Mineral ve özel aktifler saçları ve saç tellerini onarmaya yardımcı olur. LeSoleil’in içeriğinde yer alan bakır, saç rengini korumaya destek verir.

LeSoleil güneş görmeyen saçlara can verir.

Shipping Price :

Loading

Le Soleil

LeSoleil Kuru ve Boyalı Saçlar İçin LSLK.375 ( 0 Comment )

LeSoleil Kuru ve Boyalı Saçlar İçin LSLK.375
Excellent (0)
(%)
Very Good (0)
(%)
Good (0)
(%)
Not Bad (0)
(%)
Very Bad (0)
(%)

Averange Point

0.0

Enter a Comment

Point *
;

Guarantee Term:

Beginning from the date you receive your order, in 15 days, you have the right to return it in an unused and undamaged condition. For the recognization of you return, you have to send us the product with both copies of the receipt we send you. Otherwise your return process will not be recognized. Our return policy is not available for “personal care products, cosmetics and watches”.

ATTENTION:Our return policy is not valid for Haute Couture, Evening Dresses, Covered Swimsuit, Half Covered Switsuits, Accessories and Underwear products.

Share

Similar Products

Site Up