icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add icon-user icon-globe icon-search icon-like icon-bar-home-fill icon-bar-home-fill-gray icon-bar-home-stroke icon-flag icon-bag icon-star icon-arrow-right icon-arrow-left icon-right icon-down icon-plus icon-missing icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube icon-footer-package icon-footer-card icon-footer-safe icon-footer-calendar icon-close icon-profile-truck icon-profile-location icon-profile-location icon-profile-database icon-profile-lock icon-profile-help icon-profile-book icon-profile-out icon-address-new icon-address-delete icon-check-circle icon-check icon-eye icon-eye-off icon-star-stroke icon-stats icon-percent icon-tag icon-favorite icon-grid icon-grid-two icon-notification icon-sliders icon-filter icon-loader icon-share icon-measuring icon-tel icon-whatsapp icon-return icon-cart icon-gift icon-user-add
0 Cart

Anneler Günü Kampanyası

Anneler Günü Bu Yıl Ne zaman?
Varlığımızı borçlu olduğumuz annelerimizin, Anneler Günü’nü her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutluyoruz. Anneler günü hangi gün sorusunun cevabı 2021 yılı, yani bu yıl için 9 Mayıs Pazar’ a denk geliyor.

Anneler Günü Hediyeleri
Anneler günü yaklaştıkça, değeri ölçülemeyecek kadar büyük olan canımız annelerimize “ne hediye alalım” telaşı herkesi sarıyor.
En çok istedikleri, ihtiyacı olan, almayı düşündüğü ya da onu çok şaşırtacak hediyeler gibi şeylerin arasında kararsız kalabilirsiniz.
Onu en iyi tanıyanlar olarak, zevkine uygun, çok seveceği şeyler alabilirsiniz. Anneler günü hediyesi, onlara olan sevgimizi göstermemizin göstergesi değil tabii, bugünü birlikte geçirmek için küçük bir bahanedir.

Anneler Günü Hediye Önerileri
Oldukça klasik fakat her zaman hoşa giden eşarp, şal veya başörtüsü özellikle tesettürlü anneye hediye seçenekleri arasında.
Farklı desenleri, farklı kumaşları ile birbirinden şık yüzlerce modelden biri mutlaka annenize göre olacaktır. Hatta kıyafetleri ile kombin yapabileceği birkaç model alabilirsiniz.
Anneler günü için hediyeler çeşit çeşit ve her bütçeye uygun.
Günlük kullanabileceği bir tunik, eskiyen pardesü yerine yeni sezon bir pardesü, evde rahat etmesi için eşofman, işe giderken giymesi için şık
bir takım, bluzler, ceketler, pantolonlar gibi pek çok annelere hediye alternatifi e-tesettur.com.tr sitemizde mevcut.

Anneler Günü Hediye Fikirleri
Anneler hiçbir zaman aldığınız hediyenin fiyatı, pahalı ya da benzersiz olması ile ilgilenmezler. Önemli olan onları düşünmenizdir. Bu nedenle bütçenizi zorlamadan, annenizi mutlu edecek hediyeler seçmenizi önerebiliriz.
Uygun fiyatla alacağınız mevsimlik güzel bir elbise, rahat kullanacağı bir çanta, güzel bir tunik veya sweatshirt onu çok mutlu edebilir. Annelere hediye almak aslında bu kadar kolay.

Anneler Günü İndirimleri
Sitemizde her yıl Anneler günü indirimleri ve kampanyaları yapılıyor. Anneler gününe özel hediyeler seçeneklerini incelemeyi unutmayın. Binlerce çeşit ürünümüz, birbirinden kaliteli markalarımız içinde siz de mutlaka
annenize hediye bulabilirsiniz. Anneler Gününüz kutlu olsun.