Elbiseler

 
Tesettür Elbiseler
 
Tesettür Hafif Elbiseler
 
 
HAFİF
 
 
Yaz günlerinde esen meltemi hissetmenin en keyifli hali uçuş uçuş tesettür elbiseler ile taçlanıyor. Yumuşak keten kumaştan tasarlanmış tesettür elbiseler sandaletler ile kullanılarak kombin oluşturulduğunda tatiller daha da keyifli hale gelecek. Şifon kumaştan tasarlanmış düz, sade ya da çiçekli tesettür elbise modelleri büyük takılar ve minimal detaylı pabuçlar ile kullanılarak kombin oluşturulduğunda yaz günlerinde zahmetsiz şıklık kazanmak çok kolay ! Spor tesettür elbise seveler için de penye kumaştan tasarlanmış olan spor tesettür elbiseler zamansız şıklık sunuyor. 2016 Yaz koleksiyonunda bizleri pastel renkli detaylar ile hareketlendirilmiş şık tesettür elbise modelleri bekliyor. Yaz sıcağına aldırmadan elegan bir atmosfer eşliğinde günlerini rahatça yaşamak isteyenler için bu modeller ideal seçimler olacaktır.
 
 
 
 
 
Modernistik Tesettür Elbiseler
 
 
MODERNISTIC
 
 
E-tesettur.com.tr 2016 Yaz tesettür elbise modellerinde parçaları nostaljik filtrelerden de geçiriyor. Etnik desenli tesettür elbise modeller severler için etnik desenli kumaşları trend haline gelmiş modeller ile yorumlayarak beğenilere sunuyor. Koyu renklerin asaletinden vazgeçmek istemeyenler için ise feminen duruş vaat eden tesettür elbise modelleri ile kural tanımaz bir his oluşturuyor. Geçmişin romantizmini bugünün modernitesi ile birleştirilen tesettür elbise modelleri mekansız şıklık sunuyor. Huzur dolu yaz akşam davetlerinin zahmetsiz şıklığını modernistic tesettür elbise modelleri ile tek parçada yakalayabilirsiniz. Gardırobunuzun büyüleyici ışıklar saçmasını istiyorsanız bu tesettür elbise parçalarından bir tanesi için mutlaka dolabınızda yer açmalısınız.
 
 
 
 
 
Renklerin Enerjisi Tesettür Elbiseler
 
 
RENKLERİN
 
ENERJİSİ
 
 
Renklerin armonisini yakalamak isteyen tesettürlü kadınlar doğadan ilham alıyor ! Zahmetsiz şıklık denince akla ilk gelen tesettür elbise modelleri oluyor. Tek parça şıklığını hareketli hale getirmek isteyen kadınların tercihi Pantone renk skalasından ilham alınmışçasına hazırlanmış tesettür elbise modelleri oluyor. Floral, etnik, grafik ve daha bir çok desen seçeneği ile gardıropları süsleyen tesettür elbise modelleri ile sadece aksesuar değiştirerek dinamik bir günü ardından özel davet bir davet ile karşılayarak mekansız şıklık yakalanabiliyor. Desenleri ile ön plana çıkmış tesettür elbise modelleri ile düz renk şallar kullanılarak kusursuz bir görünüm elde edilebilirken, düz renk elbiseler ile tonsurton uyumu sağlanacak eşarplar sayesinde şıklık kolayca taçlandırılabilir.