İade Koşulları

İade işlemimi nasıl gerçekleştirebilirim ?

İade yapmak istediğiniz ürünü, - Kargo ile aşağıdaki adresimize ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz.

İade Adresi: Depo: İvedik Köy Mah. 1492. Cad. No:11 Yenimahalle / Ankara

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla - Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. İç giyim ürünleri ve mayo ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır. İadeye konu olan ürünü arka yüzünde bulunan iade formunu (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu Uyarınca) eksiksiz doldurularak ve imzalayarak gönderiniz.

İademi en fazla kaç gün içerisinde gerçekleştirebilirim ?

İade işlemlerinizi ürün teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü kusurlu olması sebebi ile iade ettiğiniz durumlarda 30 gün içerisinde iadeniz gerçekleşir.

Hangi Ürünleri İade Edemiyorum?

Abiye, tasarım ürünleri aynı gün içerisinde kargoya verildiği takdirde iade alınır, iç giyim ürünleri, mayo, bikini ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 20 iş günü içerisinde kredi kartınıza ya da vermiş olduğunuz 24 haneli IBAN hesabına yansıtılır.Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.e-tesettur.com.tr’un bankanıza müdahale etme hakkı bulunmamaktadır.Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo ücreti iade edilmez.

Sipariş Verdiğim Ürünü Değiştirebilir miyim?

Sitemizde yer alan ürünler sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan, üzülerek belirtmek isteriz ki değişim yapılamamaktadır.

Tutar İadem Neden Taksit Taksit Yatırılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.