العروض وبطاقات القسيمة

1- Kupon kodlarımı nasıl kullanabilirim?


Sizin için tanımlı etesettür indirim kuponlarını aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla kullanabilirsiniz.İndirim kodunuzu büyük/küçük harf değiştirmeden, başında/sonunda boşluk olmadan “Kupon Kodu” kutucuğuna yazın ve “Uygula” butonuna tıklayın.Uygula butonuna tıkladıktan sonra indirim kuponunuz aktif olacak ve indiriminiz yan tarafta “Kupon İndirimi” bölümünde görünecektir.Not: Görselde kullanılan indirim kodu örnektir.

2- Kupon kodlarımı ve hediye çeklerimi nereden takip edebilirim?İade çeki kodları sms ile bildirilmektedir. Ayrıca günlük kampanya kodları, indirim kuponları ve hediye çekleri internet sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve e-posta yolu ile bildirilmektedir.

3- Birden fazla indirim kuponunu birlikte kullanabilir miyim?Tek bir alışverişinizde sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir. Birden fazla indirim kuponu ve hediye çeki tek siparişte kullanılamaz. Kampanyalar ve indirim kodları birleştirilemez.

4- Tükenen ürünler tekrar ne zaman satışa çıkar?Tükenen ürünlerimizden dilediğiniz bedeni seçip "Gelince Haber Ver" butonuna tıklarsanız, ilgili ürüne ait herhangi bir stok girişi olduğunda sizlere otomatik SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

5- İndirim kuponlarımı ne zamana kadar kullanabilirim?İade çekiniz tanımlandığı tarih itibariyle 1 yıl sonuna kadar, diğer günlük kampanya kodları ise kampanya duyurularında belirtilen kampanya bitiş tarihinde kadar kullanılabilir.